Гаухартас фарм

Сеть аптек
2.3
На защите вашего здоровья!
РекламаГосударственная лицензия № 0162753 от 7.07.11. Акимат города Алматы. Коммунальное государственное учреждение «Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы».
2.3
Салеметсизбе!!Аптеканын жумыс уакыты 8 00-24 00 ге дейн
МЖ
Мика Жанғазы2 отзыва
15 ноября 2023
Адам өмірі ойыншық болдығой бұларға!Кеше осы аптекадан улыма меркацин уколын алдым! Фармацепт алдына рецептпен барып тұрмын! Рецепте 100дік меркацин деп жазылған ал ол кісі маган 500 дік берді. Тате мынау точно боладыма 5жасар балага деп едім бой бермеді.иясатып жүрмізгой болады деп. маган 4шт керек болғвн. Тек 2 шт калыпты. Берді. Алдым... бүгін калган 2шт алуга барсам жок екен. Жок болмай калганына Аллага шүкір.баска аптегага барсам ойбай 500 деген кішкентай балага бергені несі деп шошыды. Я в шоке. Ужас. Калайша шатастыруга болады. Баланың! Жалпы адамның өмірі ойыншықпа? Кайта сол аптекага барсам өзімді жынды кылды...Меркацин 500діктің 0,5дегені болады екен))))) акыр соны кешірім сурап тұр. Фармацептің бір қателігі бүкіл бір әулеттің қасіреті бола жаздады. Аллаға шүкір қайта ұлыма ештене болмады. Аллаға сансыз шүкір! Бірак бұны бұлай қалдырмаймын. Фармацептердің біліктілігінен бастап барлык жағынан тексеру керек ! Адам өмірі ойыншық емес!
Геологов2 мин150 м
Микрорайон Кокжиек, 43а1 этаж14 филиалов
Кокжиек м-н, Жетысуский район, Алматы, 050028/A20A5G5
«Гаухартас фарм» — сеть аптек низких цен с большим ассортиментом лекарственных средств и товаров для здоровья и красоты.
Наши преимущества:
  • наши цены доступны для каждого благодаря минимальным наценкам;
  • в наших аптеках представлены только качественные сертифицированные товары;
  • широкий ассортимент лекарственных средств;
  • наш персонал — высококвалифицированные специалисты с фармацевтическим образованием, которые с радостью проконсультируют вас;
  • мы всегда рядом — 10 филиалов, удобно расположенных во всех районах города;
  • работаем круглосуточно.
Обращайтесь в «Гаухартас фарм»! Аптеки «Гаухартас фарм» на защите вашего здоровья!