Zarina uzatu

Асель Адилбек2 отзыва
19 октября 2023
Ayagoz S7 отзывов
22 августа 2023, отредактирован
Платье которое я брала на прокат было очень красивым,базовое платье сшили новое по моим меркам(так как не было размеров). Но когда я приехала забирать платья за день до мероприятия только предупредили что химчистка буду оплачивать я сама 50/50 с магазином,так как платье со шлейфом.Почему когда составляли договор об этом не говорилось?И в договоре ни слово об этом нет?почему заранее не предупреждают???К слову прокат платья стоит 80к и химчистка туда не входит. Выбора и времени уже у меня не было и я согласилась,Сказали будет стоить от 6 до 10 тысяч максимум химчистка.Когда приехала сдавать платье сказали химчистка 15 тысяч .Получается в платье со шлейфом я должна была летать , а не ходить?Зачем тогда вообще нужно такое платье шить и не предупреждать сразу об химчистке за свой счет,помимо проката ,который стоит тоже далеко не дешево? Еще в этот день опаздывала на самолет и был лишь один консультант на три бутика и в итоге приняла она у меня платье только через 40 минут и то потому что супруг начал ругаться🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️Вообщем платье красивое ,но это того не стоит.Не советую !!!!!
Aсылым Сатова5 отзывов
7 ноября 2022
1 ай алдын бронь жасап, алатын куни букил настроенимди куртып, договорда мен корсеткен заттың барин салган жок, 1 ай алдын предоплата жасап кеттим, полный оплатаны кашан жасаймын дегенде документ калдырасыз келген сон полный толесениз болады деди жане ескерттим озим алып кете алмаймын подругам алып кетеди дедим, хорошо документ калдырса болды деди. Той куни жакындаганда тагы барып тексерип алдым койлек диадема фата деген аксессуарларын. Сол кезде койлекпен бирге фотога да тусирип алдым. Маган продавец кулди фотога тусирмейак койыныз, бизди салмай кояды деп коркып турсызба, барин саламыз деди. Койлекти мен емес, подругам алып кетеди, сол ушин тусирип жатрмын, подругам не алып кететинин билсин дедим. Той куни подругам алып кетуге келгенде неге ози келмейди деп койлекти бергиси келмеди, мен тандаган диадема жок, баска биреу алып кеткен, продавец тур барын беремиз деп, мен сонда не ушин акша толеп жатрмын, тандаған затымды белгиленген куни алып кете алмасам!!! Продавец менимен урысты, хозяйнга звандап озиниз разберитесь деп, озим тойыма дайындалып улгерми жатсам, озин сойлес озин тауып ал деп тур, ашу устинде продавецти балағаттап жибердим. Продавец аягым ауыр неге олай балагаттайды, койлекти бермим депти подругама. Мен бал ашып билемин ба кимнин екикабат екенин? Мен онын жеке омирине немесе екикабаттыгына сойлеген жокпын. Сонша акша толеп турып, мен тандаган затты баска биреу алып кеткенине, продавецтин менимен калай болса солай сойлескенине, койлекти бермим дегени “это было ужас” не айтарымды билмим! Иши шыкпаган, кадимги адам мен кайдан билу керекпин екикабат екенин? жауап бериниздерш!!!! Потом хамское отношение, бронь, предоплата не ушин болды сонда??? Койлек адеми унады ия, бирак осынын бари той куни настройдын барин куртты👎🏻 Калаган диадемамды алган жокпын, ески, тоналка жагылып калган лас диадема берди!!! барлыгын доказать ете аламын! Просто олай той куни кыздын настроениесин куртпаныздар!!!! Осы диадеманы берген жок!
ЖИ
Жулдыз Ибакова6 отзывов
6 ноября 2022, отредактирован
Астаналык базар2 мин200 м
ТД АстаналыкУлица Сакена Сейфуллина, 4761, 68, 73 бутик; 5 этаж
Байконыр район, Астана, Z10Y5D0
Әдемi-Ай, салон национальных сувениров
Крупнейшая сеть национальных сувенирных магазинов! Сувениры и подарки
Керим-Ай
Магазин национальной одежды
Бутик по продаже казахской национальной одежды
Aigerim kyz uzatu
Доставка • Оплата по QR-коду