KERUEN HALL

Комплекс
Караоке с достойным звуком!
ӘС
Әсел Сапарғали1 отзыв
5 мая 2024
KERUEN HALL, комплекс
6 мая 2024, официальный ответ
Қайырлы кеш, сізге ұнағаныңа қуаныштымыз!
DR
Dinara Rakhimgakiyeva1 отзыв
14 апреля 2024
Сәлеметсіздер ме?! Әкеміздің мерейлі 50 жас туған күнін атап өттік. Февраль айында брондадық. Апрель айына заранее орын алдық. Адам саны әлі белгілі емес бірақ жақындағанда толық береміз дедік. 150 адамға дейін болатын шығар дедік. 8500 тгден бәрі ішінде тек напитки әкелесіз деді. Фрукты мен сладость өзіміздерінен. Фрукты бір жерден қойған, ішіндегі мандариндері бұзылып кеткен. Сладостьқа 2 түрлі пирог 2 кусоктан 4 шт қойған. Дастарханы жұпыны, қарапайым бауырсақ қойылмаған. Брондап жатқан кезде бізде сұрамаппыз, админде айтпапты аппаратура өздерінікін қосатынын. Бірақ ол аппаратураға бөлек ақша төлейтінін екі жұма қалғанда айтып тұр. Меню қарап таңдайын десең мыж- мыж болған а4 ұстатып ингридиенттерін қарап шықтық. Түсінетін адам өзі түсініп алсын дегендей. Тек бір екі өздерінің проходимый салат, закускасының суреті бар. Поварына звондадық греческий салаттың ішіне брынза кіре ме әлде фетакса кірема білейік деп. Брынза деді, ал қосқандары фетакса. Тек өзіміздің көтеріңкі көңіл-күйіміз арқасында ғана жақсы атап өткен секілдіміз.
KERUEN HALL, комплекс
26 апреля 2024, официальный ответ
Добрый вечер, Динара! Нам очень жаль, что визит в наше заведение вас разочаровал. Мы обязательно при…
Банкетные залы
До 250 человек
Поворот2 мин150 м
Улица Брусиловского, 593 филиала
Кен Дала м-н, пос. Зачаганск, Уральск городская администрация, Западно-Казахстанская область, 090009
Добро пожаловать в Keruen Hall!

Мы рады предложить вам уникальные возможности для проведения различных мероприятий.

Наш банкетный зал способен вместить от 250 до 300 гостей, что делает его идеальным местом для организации больших мероприятий, будь то свадьба, юбилей, корпоратив или любое другое торжество.

Мы также предлагаем ифтар-меню для проведения традиционных празднований в месяц Рамадан. Наш шеф-повар подготовит для вас изысканные блюда, полные вкуса и аромата.

А если вы любите петь и желаете развлечь себя и ваших гостей, у нас есть караоке с профессиональным звуком. Для особых случаев у нас имеются 4 VIP-зала караоке. В них вы сможете насладиться атмосферой роскоши и комфорта, петь свои любимые песни и проводить время в компании близких друзей и родных. Ждём вас в Keruen Hall!