Шығыс-Балдырған

12 ноября 2022
yY
yana. Yana1 отзыв
25 июля 2022
Осы балабақшаның директорынан бастап барша ұжымына өте разымын. Жалпы баланы дамыту, әр салада тәрбиелеу мақсатындағы еңбектерінің куәгері болдым 3 жылдық уақытта. Халықаралық, облыс, қала аралық сайыстарға балаларды қатыстырып, ИЗО, би, домбыра, ағылшын тілі курстарын ашып, біздің балаларымызды кең ауқымды тарбиелеп, А.С Пушкин атындағы кітапханамен бірлесе отырып, балаларға кітап оқу арқылы, ата-ана, адамзат атаулыға, қарт пен балаларға, әуелі десеңіз құстармен жан-жануарларға деген қамқорлық пен мейірімді болуды жеткізіп үйрете білген осындай балабақшаға үлкен РАХМЕТ айтамын. Балабақша іргесінде жүріп балам білім және өнер тұрғысынан қаншама жүлделі грамота мен дипломдар, марапаттар алды. Тәрбиешілері Әсем Әлімкановна, Гулнар Кадылбековна, ағылшын тілі мұғалімі Назерке апайына, биші хореограф Арай Жакеновна сіздердің еңбектеріңізге ризамыз үлкен РАХМЕТ сіздерге! Әрқашан жолдарыңыз ашық болсын, дендеріңізге саулық, шығармашылық табыс тілеймін! Өркендей беріңіздер, өсе беріңіздер.❤️
Алтынай Маккеева6 отзывов
19 апреля 2022
Этот сад оставил большую психологическую травму у ребёнка. Мы жили через дорогу и просто когда мы проходили через дорогу на рынок, ребёнок на пешеходном переходе уже кричал и валялся на трассе чтобы его в сад не водили. И каждый раз он приходил синяками. А один раз даже чёткие следы пальцев на спине были. Естественно понимали в начале дети играют, падают, ну всякое бывает, но не так часто же. И к тому же ребёнку было 2.4м он толком не разговаривал. И когда мы пришли нам сказали что он у вас не адекватный и дерётся. Они сказали мы можем этого доказать поскольку мы снимали на видео. Место того чтобы воспитывать, на видео снимали. Но не показали. Крч просто хотели чтобы мы забрали его. В итоге забрали его и отдали в другой сад тьфу-тьфу-тьфу слава Богу всё хорошо. В другой сад он сам с удовольствием ходил. И сейчас в 0 классе. Разговаривает и учителя хвалят.
Детские сады
Трамвайный парк2 мин250 м
Улица Казахстан, 122а
Усть-Каменогорск, Усть-Каменогорск городская администрация, 070019
Асыл Алтын Бесік, детский сад-ясли
Умные дети. Опытные педагоги. Лучшие родители. Мы одна семья!
Наш Instagram
Теремок, детский сад
Арай, детский сад №5
Лада, детский сад
Ромашка, детский-сад ясли с обучением на казахском языке