Мадина

Частный детский сад
НС
Назифа Саймова1 отзыв
21 февраля 2024
Менің қызым уже 2ші жыл Мадина бала-бақшасына барады.Керемет бала-бақша сеніммен өзгелерге ұсына аламын.Іші таза ,тәрбиешілері өте мейірімді.Тәртіп бар.Барлық нәрсе басшыға байланысты ,басшысы Айгерім Серікқызы өте тамаша жан,кез-келген сәтте ата-ананы қолдап жүреді,ұжымның тәртібі де соған байланысты деп ойлаймын.Алғашқы тәрбиешіміз Динара Махамбетқызына алғысым шексіз ,памперспен барған қызымды горшокқа үйретіп берді,қазіргі Тәрбиешіміз Зарипа Абдиманиевнаға да алғысым шексіз !!!Мерекелік іс-шаралары жақсы деңгейде өтеді .Әрқашан фото,видеоотчеты болады.Балалармен жұмыс жасағандығы ,жан-жақтылығы ,баланың әрқайсына деген жеке қарым-қатынасы ,креативтілігі оның жоғарғы деңгейдегі шеберлігін көрсетеді.Балапандардың не істегендерін жіберіп отырады.Еще апайы әр түрлі конкурстарға қатыстырып ,қызымыз жүлделі орындар алуда.Мектеп жасына дейінгі балалармен жұмыс жасау еще олармен нәтиже шығару ол -Ерлік дер едім.Бала бақша ұжымына өз отбасымыздың атынан алғысымызды білдіреміз!!! “Болашақ” тобы Айшатайдың жанұясы🌸
ЛИ
Лязат Исакова1 отзыв
23 января 2024
Здравствуйте мы ходим в этот садик давно, давлзможно были кое какие проблемы между начальством и сотрудниками,но это не коснулось детей, всех уважаю и ценю , если вам не вернули деньги, ну вы же знали что не возвращается мамочки, у них нет перерасчёта, так же если вы не ходите пожалуйста не надо так писать что здесь только звери и работают как бы ! Зачем? Садик тёплый да при входе прохладно, но это от того что дверь постоянно открывается, я сама сколько раз заходила в сад в любое свое время всегда везде было чиста . Айгерим Сериковна очень хорошая как заведующая, Динара апайка наша любовь никогда не жаловались мои дети что они ругаются или повышают голос. А если взять в целом садики,где нет минусов?! Скажите пожалуйста?! Он везде есть и садик Мансур не исключение, но может быть в садике есть какие то минусы, по апайкам я скажу лучшие воспитатели, так как не первый год их всех знаю. Спасибо им большое за то что столько дети обучают разным вещам, мы за два дня сдыхаем дома а они почти каждый день с детьми. Не лёгкая работа я скажу так !)))
Кордай1 мин50 м
Улица Балкантау, 51